O firmie

Firma SYSTEMY ERP została założona przez Jacka Żaczka w 1995r. pod nazwą Naprawa Urządzeń Komputerowych i obchodzi w tym roku 20 lecie istnienia na rynku.

Od samego początku bardzo duży nacisk położyliśmy na poszerzanie posiadanej wiedzy i sprawne wdrażanie poznawanych rozwiązań. Dzięki temu większość obsługiwanych przez nas firm posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę informatyczną - zaczynając od sieci komputerowej, poprzez sprawnie działające serwery bazodanowe na komputerach stacjonarnych kończąc.

Posiadamy status Autoryzowanego Partnera COMARCH.

Trzon oferty naszej firmy stanowi sprzedaż i wdrożenie oprogramowania produkcji COMARCH oraz rozwiązań zbudowanych na ich bazie.

Specjalizujemy się w oprogramowaniu klasy ERP , lecz nie obce nam są rozwiązania MSP tej firmy. Szeroka oferta programów pozwala na precyzyjne dopasowanie rozwiązań informatycznych niemal do potrzeb każdego przedsiębiorstwa, począwszy od małych firm o standardowych wymaganiach, a skończywszy na dużych przedsiębiorstwach wymagających indywidualnego podejścia.

Podstawowym celem naszej pracy jest zawsze zadowolenie klienta. Miarą sukcesu są natomiast oszczędności jakie przynosi firmom stosowanie oferowanych przez nas programów. Naszym klientom proponujemy rozwiązania kompleksowe, umożliwiające pełne wykorzystanie potencjału zakupionego oprogramowania.

Zapraszamy do współpracy