Promocja dla Biur Rachunkowych pracujących na CDN Opt!ma

Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI skierowanej do Biur Rachunkowych, Doradców Podatkowych oraz wszystkich firm prowadzących działalność usługową i doradczą w zakresie prowadzenia księgowości, kadr i płac.

Jaki jest cel promocji?

Każda z firm współpracuje ze swoimi Klientami, którzy w różny sposób dostarczają dokumenty podlegające księgowaniu. Chcemy ułatwić pracę Państwu i przekonać Państwa Klientów do nabycia oprogramowania CDN OPT!MA w ten sposób dokumenty będą mogły być dostarczane w formie elektronicznej, co ułatwi i zautomatyzuje Państwa pracę.

Na czym polega promocja? 

Jeżeli posiadacie Państwo oprogramowanie CDN OPT!MA w wersji dla Biur Rachunkowych i polecicie Waszemu Klientowi oprogramowanie CDN OPT!MA, a następnie Klient zakupi to oprogramowanie, to otrzymacie Państwo prowizje handlową w wysokości 10 % (liczonych od cen detalicznych) wartości zakupu oprogramowania dokonanego przez Klienta. Wartości prowizji kumulują się w okresie trwania promocji. Wypłata prowizji (po jej uznaniu) następuje na Państwa żądanie.

Co trzeba zrobić aby przystąpić do promocji? 

Należy posiadać lub zakupić oprogramowanie CDN OPT!MA w wersji dla Biur Rachunkowych. Kolejnym krokiem jest każdorazowe zgłaszanie Państwa Klientów na stronie www, którzy są zainteresowani zakupem CDN OPT!MA. Dane tak zgłoszonego Klienta są przekazywane do Partnerów COMARCH, którzy przejmują opiekę nad procesem prezentacji i sprzedaży oprogramowania dla Klienta. Informacje o przydzielonym Partnerze są dostępne dla firm zgłaszających Klientów.

Kiedy prowizja zostaje uznana?

Uznanie prowizji następuje po sprzedaży oprogramowania do Klienta przez Partnera COMARCH.

Jak i kiedy można otrzymać prowizje?

Prowizję (po jej uznaniu) możecie Państwo otrzymać w czasie trwania promocji oraz 21 dni po jej zakończeniu. Informacje wraz z prośbą o przekazanie prowizji prosimy kierować na adres BiuraRachunkowe@comarch.pl lub faxem (12) 681-43-01.